Yazılım Geliştirme Teknolojilerimiz Hakkında

  • PHP, JavaScript, MySQL, Bootrstrap 4 gibi modern WEB programlama teknolojilerinden istifade ile, işletmenize özel olarak tasarlanan, CRM, veritabanı, sosyal medya yönetimi gibi konularda WEB tabanlı yazılım geliştiriyoruz.
  • Windows 10 ve Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışmak üzere, Visual Studio 2017 ortamında, C# ve .NET programlama dilleri ile masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz.
  • MacOs ve IOS işletim sistemlerine sahip APPLE bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınız için, XCODE ortamında SWIFT programlama dili ile mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
  • Farklı mobil ve masaüstü ortamlarda çalışabilecek (cross-platform) uygulamalar geliştirmek için, Angular, NativeScript, Angular.js, Inonic Framework gibi teknolojilerden yararlanıyoruz.
  • Google Ads (Reklamlar), Google Analytics (Analiz araçları), Google Search Console (Arama ayarları), Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Instagram, Youtube) ve Dijital Pazarlama teknikleri kullanarak, en doğru yaş grubu, ilgi alanı ve yaşam yeri gibi kriterlere göre hedef kitlenize uygun reklam kampanyaları ve arama motoru pazarlama (SEM) ve optimizasyonu (SEO) çalışmaları yaparak Çevrimiçi görünürlüğünüzü artırıyoruz.